Stop – Bella Ciao vjen edhe ne shqip/Gruaja ben logon e Stop me guaska! (27 prill 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Bella Ciao vjen edhe ne shqip/Gruaja ben logon e Stop me guaska! (27 prill 2020)

Në fundjavë Italia përkujtoi fitoren ndaj fashizmit me këngën Bella Ciao në gjuhë të ndryshme të botës. Kënga mbyllet në shqip me intrepretimin e Irma Libohovës. Pranvera Duro është një zonjë 65 vjecare, e cila ka bërë një dhuratë të vecantë për emisionin Stop.Pranvera thotë, se me shumë dashuri për tre ditë me rradhë ka bërë me guacka, logon e Stop-it.Një zonjë ka cuar një mesazh në redaksinë e Stop, duke treguar për kushtet e vështira në spitalin e burgut, që është kthyer në karantinë.Një shofer, që punon në eksport-import shkruan, se i është refuzuar leja nga e-albania dhe ka mbetur në portin e Durrësit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *