Shqipëria tronditet nga një tërmet i fuqishëm, lëkundjet ndihen në disa qytete, ja epiqendra – Stop
Lajme, Të Gjitha

Shqipëria tronditet nga një tërmet i fuqishëm, lëkundjet ndihen në disa qytete, ja epiqendra

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në kryeqytet dhe disa qytete të tjera të vendit.

Sipas EMSC, epiqendra është shënuar në Greqi, ndërsa magnituda e saj ka qenë 5.8 ballë. Sipas burimeve për media, lëkundjet janë ndjerë në disa qytete të Shqipërisë, si Sarandë, Kukës, Lezhë, Fier.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *