Shpërndanin kokainë në Durrës, babë e bir në pranga. – Stop
Të Gjitha

Shpërndanin kokainë në Durrës, babë e bir në pranga.

Babë e bir kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi akuzohen për shpërndarje droge. Burime zyrtare bene me dije se ne flagrance u arrestuan shtetasit me inicialet I.Ç., 57 vjeç dhe B.Ç., 29 vjeç, banues në Durrës.

Pas kontrollit në banesën e shtetasit I.Ç., u gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale: 2 automjete të tipit “Benz Ml” dhe “Volksëagen”, të cilat përdoreshin në funksion të aktivitetit, 2 peshore elektronike, 1 krehër automatiku me 17 fishekë, radio policie, 2 palë targa, si dhe një shumë parash të përfituara nga shitja e lëndës narkotike.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *