Shoferi humb kontrollin dhe përfundon në lumin e Lanës, arratiset nga vendi i aksidentit – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Shoferi humb kontrollin dhe përfundon në lumin e Lanës, arratiset nga vendi i aksidentit

Foto ilustruese

TIRANË- Një makinë ka përfunduar në lumin e Lanës në afërsi të Bërrylit mëngjesin e sotëm.

Policia bën me dije se shoferi, ende i paidentifikuar dyshohet se duke drejtuar mjetin, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij, për pasojë mjeti ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin e Lanës.

Pas aksidentit, drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes.

Grupi hetimor po vijon punën për identifikimin dhe kapjen e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *