Shkarkohet shefi i komisariatit në Has, ja kush e zëvendëson. – Stop
Të Gjitha

Shkarkohet shefi i komisariatit në Has, ja kush e zëvendëson.

Shefi i komisariatit në Has, Rustem Mazreku është shkarkuar nga detyra. Në vend të tij është emëruar kryekomisari Artur Mersini nga Berati.

Ndërkohë Mazreku është emëruar shef i trafikut urban dhe interurban në Drejtorinë e Qarkut Kukës.

Mazreku pritet të emërohet sot në DVP-në e Kukësit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *