Sapo kishte dalë nga burgu, Martin Bardhi ekzekutohet në mes të Rrëshenit

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar disa momente më parë në Rrëshen. Nga të dhënat e para dyshohet për një të vrarë.

Mediat raportojnë se viktimë ka mbetur shtetasi Martin Bardhi, 62-vjeç. Mësohet se ai ishte i përfshirë në tentativën e vrasjes së Saimir Reçit në mars 2023. Për këtë ngjarje ai ishte dënuar.

Ndërkohë vijojnë hetimet për shkaqet dhe autorët e krimit të rëndë.

Të Fundit