Rrihet nusja dhe vjehrri në Belsh, arrestohet 61-vjeçari, procedohet e reja

Arrestohet një 61-vjeçar në Belsh, pasi ushtroi dhunë ndaj nuses së djalit të tij. Nga ana tjetër dhe e reja ka ushtruar dhunë ndaj vjehrrit.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Cërrik arrestuan në flagrancë shtetasen F. T., 61 vjeçe, banuese në Belsh, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nuses së djalit të saj, shtetases M. T., e cila është e pajisur me urdhër mbrojtjeje.

 

 

Të Fundit