Ronaldo rrezikon 99 goditje me kamxhik nëse kthehet në Iran, shkak një puthje

Sulmuesi portugez Cristiano Ronaldo rrezikon të goditet me 99 kamxhikë, nëse vendos të kthehet në Iran. Pak ditë më parë, Al Nassr zhvilloi në Azadi Stadium (Tehran) ndeshjen e Champions-it ndaj Persepolis.

Pas takimit, ylli CR7 takoi disa fansa të tij, ku një prej mbështetëseve të tij më të zjarrta ishte piktorja me emrin Fatima, e cila ishte me aftësi të kufizuara.

Në këtë takim futbollisti përqafoi dhe puthi fansen gjë që nuk është në përputhje me ligjet e këtij vendi.

Sipas asaj që shkruan “index.hr, lojtari duhet të mendohet dy herë përpara se të kthehet në Iran, pasi rrezikon të goditet 99 herë me kamxhik.

https://x.com/alnassrfc/status/1704151924344549827?s=46

Të Fundit