“Rama nuk e mbajti premtimin me legalizimet falas”,Basha: Audio-regjistrimi i Kreut të Kadastrës faktoi dështimin – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“Rama nuk e mbajti premtimin me legalizimet falas”,Basha: Audio-regjistrimi i Kreut të Kadastrës faktoi dështimin

Kur na ndajnë vetëm dy ditë nga zgjedhjet e 25 prillit, Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar një tjetër dështim të Ramës, sic e quan ai.

Në instagram, Kreu i PD shkruan se Rama nuk e mbajti premtimin me legalizimit falas dhe se kjo faktohet nga audio-përgjimi i fundit i kreut të Kadastrës Artan Lame.

“Edi Rama premtoi legalizime falas. A e mbajti këtë premtim? Përgjigja jo.

Audio-regjistrimi i Kreut të Kadastrës, Artan Lame, faktoi dështimin e Ramës me legalizimet”, thuhet në video.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *