Monika Kryemadhi: Fitorja është e jona! Mos lëshoni asnjë milimetër, ta çojmë deri në fund procesin pa provokime – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Monika Kryemadhi: Fitorja është e jona! Mos lëshoni asnjë milimetër, ta çojmë deri në fund procesin pa provokime

Pas mbylljes zyrtarisht të procesit të votimit në vendin tonë, vjen një mesazh nga kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Kryemadhi tha se fitorja ishte e tyre.

Mes të tjerash ajo bëri thirrje që mos të lëshohet asnjë milimetër dhe të çohet procesi deri në fund.

MESAZHI I KRYMADHIT
Urime! Fitorja është e jona! Tani mos lëshoni asnjë milimetër, ta çojmë deri në fund procesin pa provokime duke numëruar edhe votën e fundit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *