Meta refuzon seancen degjimore: Kam axhendë të planifikuar! – Stop
KLIPET

Meta refuzon seancen degjimore: Kam axhendë të planifikuar!

Presidenti Meta refuzoi sot të paraqitej në Komisionin Parlamentar të Ligjeve,për të folur për hetimin parlamentar ndaj tij.Meta u shpreh, se kishte impenjime të tjera dhe mund të paraqitej në 10 maj, në ditën e drejtësisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *