Meta publikon foto me blegtorin: Duhen mbështetur, në mënyrë që të ndalojmë shpopullimin e Shqipërisë! – Stop
Lajme, Të Gjitha

Meta publikon foto me blegtorin: Duhen mbështetur, në mënyrë që të ndalojmë shpopullimin e Shqipërisë!

Presidenti Ilir Meta e ka shfrytëzuar fundjavën për një vizitë në mal.

Ai ka publikuar foto, ku shihet në Bregun e Zabërzanit, ku është takuar dhe me një blegtor. Meta thotë, se të rinjtë në këtë zanat duhet mbështetur, në mënyrë që të ndalohet shpopullimi i vendit.

Postimi i Metës:

Me Juli Liçollarin, në Bregun e Zabërzanit, një nga blegtorët e rinj të cilët duhen mbështetur më shumë, në mënyrë që të ndalojmë shpopullimin, por edhe pakësimin e blegtorisë në këto treva të mrekullueshme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *