Megaoperacioni “Never Forget”, emrat e 12 të arrestuarve dhe 3 të tjerëve në kërkim

Drejtori i policisë, Muhamet Rrumbullaku doli në një konferencë për mediat, ku foli për megaoperacionin e koduar “Never Forget”. Rrumbullaku tha se janë zbardhur 6 vrasje dhe janë lëshuar 15 urdhëra arreste. 3 persona të tjerë janë shpallur në kërkim.

Të arrestuar
Artan Tafani
Erisiana Abedini
Lulzim Spahia
Ligor Romaçka
Bujar Abedini
Bledar Berberi
Mariglen Topuzi
Enriko Xhahysa
Klea Xhafo
Idriz Manaj
Fatjon Veliu
Leart Haxhiu

Në kërkim 
Lorenc Lala
Firdeus Berberi
Kristi Bizheku

Të Fundit