Me shpatë në dorë, “sheiku” Ronaldo feston 300 vjetorin e krijimit të Arabisë Saudite (VIDEO) – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Me shpatë në dorë, “sheiku” Ronaldo feston 300 vjetorin e krijimit të Arabisë Saudite (VIDEO)

Pas Leo Messi, i cili në ceremoninë e kurorëzimit si kampion bote, veshi “Bishtin”, një tunikë që tregon mirëqenie dhe status të lartë shoqëror, ishte radha e C.Ronaldo-s të vishet dhe të festojë si një sheik.

Ylli portugez ishte pjesë e festimeve për 300 vjetron e krijimit të Arabisë Saudite. Ronaldo iu bashkua festimeve në Riad me veshje tradicionale.

CR7 ishte së bashku me drejtuesit e klubit të Al Nassr, trajnerin Garcia dhe shokët e tij të skuadrës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *