Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha paraqitet në SPAK – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha paraqitet në SPAK

Djali i ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka mbërritur këtë të enjte paradite në prokurorinë e Posacme, SPAK.

Siç shihet në këtë foto, Shkëlzen Berisha mbante në duar dhe një dosje dhe ka hyrë në derën e SPAK, i vetëm, i pashoqëruar nga ndonjë avokat.

Nuk dihet ende arsyeja përse Shkëlzen Berisha është thirrur në SPAK.

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha paraqitet në SPAK

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *