“Kemi vizituar çdo familje”, Belinda Balluku: Komuniteti i dibranëve e matjanëve kanë dalë masivisht, për shkak të…. – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“Kemi vizituar çdo familje”, Belinda Balluku: Komuniteti i dibranëve e matjanëve kanë dalë masivisht, për shkak të….

Kandidatja për deputete e PS-së në zonën e Kombinatit, Blinda Balluku në një prononcim për media bëri të ditur se stafi i saj ka qenë në çdo familje të zonës dhe fitorja u arrit edhe si rezultat i fushatës së rëndësishme që bënë.

“Kemi vizituar çdo familje të zonës. PS ka rritje në këtë KZAZ, sepse PS ka bërë një fushatë të rëndësishme në Kombinat. Kombinati është zonë me problematikë, edhe për shkak të tërmetit.

 Procesi ishte legjitim, pa problematika. Kemi vizituar çdo familje. Komuniteti i dibranëve apo matjanëve kanë dalë masivisht, për shkak të Rrugës së Arbrit”, deklaroi ndër të tjera ministrja Balluku.
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *