“I gjati sherbëtor i të shkurtrit”, batuta e Ramës me Angjelin – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

“I gjati sherbëtor i të shkurtrit”, batuta e Ramës me Angjelin

Kryeministri Rama mori pjesë sot në ceremoninë e organizuar, ku kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazovic u nderua me cmimin “honoris causa”.Pas fjalës së tij, Rama u ftua të ulej nga Anastas Angjeli, por nuk pranoi dhe bëri humor e batuta mbi gjatësinë e tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *