Grida Duma: Basha është më i pafajshmi në këtë mes, Berisha më fajtori – Stop
Lajme, Të Gjitha

Grida Duma: Basha është më i pafajshmi në këtë mes, Berisha më fajtori

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka folur në Kuvendin e 18 dhjetorit, i mbledhur nga kreu Lulzim Basha.

Gjatë fjalës së saj, Duma është shprehur se fajtori i gjithë kësaj situate, në të cilën ndodhet PD, është Sali Berisha. Sipas saj, ishte ky i fundit që nuk e kërkoi dorëheqjen e Bashës pas humbjes në zgjedhje. Përkundrazi tha ajo, ai vrapoi i pari për ta mbrojtur.

Ndër të tjera Duma u shpreh se Basha është më i pafajshmi dhe se fajtori është Berisha.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *