Grabiti pacientin e intubuar, infermierja: e gjeta portofolin në ashensor-Stop-11 Shkurt 2021 – Stop
Të Gjitha

Grabiti pacientin e intubuar, infermierja: e gjeta portofolin në ashensor-Stop-11 Shkurt 2021

Pak javë më parë transmetuam rastin e vjedhjes së portofolit dhe kartës bankare të një pacienti të intubuar në spitalin infektiv, nga ana e infermieres Ronida Hysi. Kjo e fundit u la dje në arrest shtëpie dhe pranoi, se ka marrë paratë. Por Hysi tha, se nuk e ka vjedhur portofolin, por e ka gjetur në ashensor.Ajo që mbetet e pasqaruar prej saj është fakti, sesi u gjet sërish portofoli tek pacienti i ndjerë e më pas tek familjarët e tij dhe tani në studion tonë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *