Erdhi nga Greqia per te bere pasaporten, bllokohet ne Shqiperi! – Stop
KLIPET

Erdhi nga Greqia per te bere pasaporten, bllokohet ne Shqiperi!

Lirie Shehi, tregon, se prej disa vitesh jeton dhe punon në Greqi me familjen. Në 15 mars i skadonte pasaporta, ndaj në 10 mars erdhi në Shqipëri për të aplikuar për pasaportën e re.Por këto ishin ditët, që nisi izolimi dhe Lirie Shehi mbeti në Shqipëri, ndërsa 4 fëmijët e bashkëshortin i ka në Greqi.Ajo i bën thirrje kryeministrit t’i mundësojë kthimin pranë fëmijëve të saj, që cilët janë vetëm prej një muaji e gjysmë.Madje ajo na tregon edhe videon e komunikimit me të vegjlit, për të cilët interesohet cdo ditë, sesi po ia dalin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *