Edi Rama publikon foton dhe ironizon kreun e PD-së: Basha “lideri më i mirë” – Stop
Lajme, Të Gjitha

Edi Rama publikon foton dhe ironizon kreun e PD-së: Basha “lideri më i mirë”

Kryeministri Edi Rama ka dalë me një reagim ironik pas një sondazhi që Lulzim Basha publikoi në rrjetet sociale, ku thuhej se qytetarët kishin votuar që pas 25 prillit të ishte kreu i PD kryeministri i vendit.

Rama përmes një postimi në ‘Twitter’ ka shpërndarë një foto nga statusi i Bashës, ku thuhet se 53.2% kanë votuar për liderin e opozitës si kryeministri më i mirë.

Në linjën e ironisë, Rama kapet me shifrat, duke kujtuar dhe një lapsus të kryetarit të PD-së.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *