“E zonja dhe shkëlqyese!”, Petrit Vasili komplimenton aktoren në instagram – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“E zonja dhe shkëlqyese!”, Petrit Vasili komplimenton aktoren në instagram

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili është shumë aktiv në politikë por gjithashtu dhe në rrjetet sociale.

Është vënë re se Vasili shpesh komenton çështje të politikës në rrjetet sociale, por nuk lë pas edhe personazhe publike, siç ka ndodhur së fundmi.

Së fundmi aktorja e njohur italiane Sabrina Ferilli ka publikuar një foto duke ngrënë mëngjes, dhe nënkryetari i LSI-së nuk ka kaluar pa lënë një koment.

“Mirëmëngjes,e zonja dhe shkëlqyese!”, shkruan ai në koment.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *