E trishtë! Vdes në moshën 19-vjeçare nipi i Robert De Niros

Nipi i Robert De Niro, Leonardo De Niro Rodriguez ka ndërruar jetë në moshën 19-vjeçare.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur nëna e tij, Drena, njëherësh vajza e Robert De Niro.

“Engjëlli im i bukur i ëmbël. Të kam dashur pa fjalë apo përshkrim që nga momenti që të ndjeva në bark. Ti ke qenë gëzimi im, zemra ime dhe gjithçka që ka qenë e pastër dhe e vërtetë në jetën time. Nuk e di si të jetoj pa ty, por do të përpiqem të vazhdoj dhe të përhap dashurinë dhe dritën që më bëre të ndieja duke u bërë mamaja jote. Më vjen shumë keq foshnja ime”, shkroi mes dhimbjes Drena në rrjetet sociale.

Akoma nuk janë bërë të ditura rrethanat e humbjes së jetës të të riut.

Drena është fëmija më i madh ndër 7 fëmijët e De Niros, nëna e së cilës është gruaja e parë e aktorit, Daihnne Abbott. Në Maj, aktori i Goodfellas konfirmoi se e dashura e tij Tiffany Chen, lindi fëmijën e tij të shtatë, një vajzë të vogël që ata e quajtën Gia.

Të Fundit