E njohu në rrjetet sociale, 23-vjeçarja përjeton ferr. Burri tenton ta përd*hunojë në grup me miqtë e tij

Bie në kurth! 23-vjeçarja përjeton tmerr! Burri që njohu në ‘Facebook’ tentoi t’a përd*hunonte në grup me miqtë e tij

Një 23-vjeçare në Greqi ka përjetuar momente makthi pasi një burrë të cilin ajo e kishte njohur në rrjetin social Facebook kishte tentuar t’a përdhunojë.

Ngjarja ka ndodhur pasi vajza ishte duke ndenjur me vjehrrën dhe katër të mitur më pas autorët i janë afruar duke e dhunuar dhe e kanë drejtuar në një automjet.

Aty ajo është rrëmbyer dhe çuar në një plazh ku ishte shfaqur edhe burri që njihte. Ai e kishte goditur me grushte dhe shkelma në të gjithë trupin. Më pas ata kishin tentuar t’a përdhunonin në grup por pa ia dalë pasi u vunë re nga kalimtarët e zonës dhe vajza ia ka mbathur.

Por autorët e tjerë kanë vjedhur nga çanta e vajzës para dhe telefonin e saj bashk me bizhuteri floriri të cilat ajo i kishte me vete. PAs gjithë ngjarjes e reja a denoncuar autorët të cilët tentuat t’a përdhunonin dhe i vodhën sendet e saj.

Të Fundit