Dy makina përplasen “kokë më kokë” në Rrugën e Arbrit, plagosen dy persona

Një aksident i rëndë në Rrugën e Arbrit mëngjesin e sotëm, ku janë përplasur dy makina.

Bëhet me dije se makinat janë përplasur “kokë më kokë” dhe siç shihet në pamjet makinat kanë dëme të shumta materiale dhe janë bërë “copë”.

Si pasojë e këtij aksidenti kanë mbetur të plagosur dy persona, ku njëri raportohet se është në gjendje të rëndë dhe po transportohen drejt Tiranës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Të Fundit