‘Ditë zie për Erion Veliajn’, Julian Deda: Votoni më të mirin, që jam unë – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

‘Ditë zie për Erion Veliajn’, Julian Deda: Votoni më të mirin, që jam unë

Kandidati i PD për primaret në Bashkinë Tiranë Juljan Deda e cilësoi të shkëlqyer procesin që ka nisur që prej orëve të mëngjesit në të gjithë vendin.

Në një prononcim për mediat pasi votoi në selinë qendrore të PD, Deda e cilësoi të sotmen ditë zie për Erion Veliajn dhe ditë feste për PD që do të zgjedhë sot më të mirin e më të mirëve, që sipas tij është ai vetë.

“Sot është ditë feste për PD dhe ditë zie për Erion Veliajn. Sot demokratë do të zgjedhin më të mirin e më të mirëve, që sigurisht jam unë. Kam një thirrje për të gjithë ata që nuk kanë votuar ende: së shkojnë të votojnë të lirë, të shkojnë te kutia, të mendohen dhe në fund të votojnë numrin 7”, tha Deda.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *