Denoncimi/Verjana Gega i merr 1500 euro per punesim shofer ne Gjermani-Stop-7 Korrik 2021 – Stop
Të Gjitha

Denoncimi/Verjana Gega i merr 1500 euro per punesim shofer ne Gjermani-Stop-7 Korrik 2021

Një tjetër rast mashtrimi nga Verjana Gega na con në Gramsh.Eduart Sela tregon, zonja Gega i premtoi punësim si shofer në Gjermani. Por viza iu refuzua dhe Verjana Gega nuk i kthen shumën prej 1500 eurosh. Ajo i mbyll telefonin dhe i shtyn takimet. Pas Eduardit kemi tentuar edhe ne si “Stop” të kontaktojmë zonjën Gega, por ajo, sapo mëson, se po kërkojmë të verifikojmë situatën, na e mbyll edhe neve telefonin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *