Ç’të pret kur i shkruan Ramës dhe një histori me toyota yaris?! 25 qershor 2018

Pas Renaldos, kryeministri Rama ka telefonuar një qytetar, që e ka akuzuar për vjedhje në rrjetet sociale.Rama nuk i ka kursyer fjalët banale dhe faqet e librit të shtëpisë. Më pas transmetohet një pjesë e lajmit të bujshëm të kapjes së rreth 4 milionë eurove në Portin e Durrësit në një toyota yaris, ngjarje që e kishte paralajmëruar Basha të enjtën në parlament.

Të Fundit