Argetim i femijeve ne kushte shtepie! – Stop
KLIPET

Argetim i femijeve ne kushte shtepie!

Fëmijët dhe prindërit e tyre i janë përgjigjur sërish nismës sonë “rri në shtëpi-rri me Stop”, duke u mbushur kohën të vegjëlve në kushtet e mbylljes në shtëpi.Për shkak të izolimit në rrjet ka shpërthyer fantazia dhe memet po qarkullojnë me shumicë në platformat sociale. Një burrë përdor mjekrën e tij si maskë për t’u mbrojtur nga koronavirusi.Një grua argëton fëmijën në mnëyrë virtuale përmes ekranit. Një tjetër fëmijë përfundon në kovën e larjes së pllakave duke luajtur në shtëpi.Një i ri i ikën nga dora policëve, ndërsa ata i kërkojnë të futet në makinën e shoqërimit.Disa të rinj shpërndahen, sapo jepet sinjali se po mbërrin policia.disa banorë kanë vendosur të bëjnë party në taracë me këngë e valle në kushtet e izolimit. Saimiri me filtër instagrami është një video e sjellë në Stop nga një teleshikues.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *