“Alo! Ca ka nai gjo anej?” Rama publikon foton nga Brukseli pas konferencës me dy zyrtarët e BE – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“Alo! Ca ka nai gjo anej?” Rama publikon foton nga Brukseli pas konferencës me dy zyrtarët e BE

Kryeministri Edi Rama ndodhet këtë të hënë në Bruksel, ku po zhvillon takime me zyrtarë të lartë të BE për integrimin e Shqipërisë dhe krizën e pandemisë së koronavirusit.

Menjëherë pas konferencës për media me dy zyrtarët e lartë të BE, Josep Borrell dhe Oliver Varhelyi, kryeministri Rama ka publikuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet duke folur në telefon.

Përbri fotos, Rama shkruan “Alo! Ca ka nai gjo anej? Bruksel”

.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *