Aksidentohet makina e policisë në Tiranë, përplaset me shtyllën – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Aksidentohet makina e policisë në Tiranë, përplaset me shtyllën

Një makinë policie është aksidentuar mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur pranë Maternitetit të ri në Tiranë.

Shpejtësia dhe lagështira në rrugë duken se kanë qenë shkaqet që makina e policisë ka dalë nga rruga duke u përplasur me një shtyllë.

Aksidenti ka qenë pa pasoja të rënda. Efektivët që ndodheshin brenda makinës nuk janë lënduar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *