Aksident me vdekje në aksin rrugor Plepa-Shkozet, makina përplas të moshuarin

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen, është regjistruar pak çaste më parë në Durrës.
Në aksin rrugor Plepa-Shkozet, një makinë me targa të huaja ka përplasur për vdekje një të moshuar, ende të paidentifikuar.

Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të Fundit