Zbulon tradhëtinë e të fejuarit, i merr makinën dhe kalon 49 herë me semafor të kuq. – Stop
Bota, Të Gjitha

Zbulon tradhëtinë e të fejuarit, i merr makinën dhe kalon 49 herë me semafor të kuq.

Hakmarrje, hakmarrje e tmerrshme.Plani i kthjellët i zbatuar nga një grua e lënduar nga tradhtia e ish-të dashurit të saj. Kështu që ajo, në vend që ta linte të largohej me të, e ka parë të arsyeshme të marrë makinën e tij – me ndihmën e një të njohuri – dhe t’i japë … atë që meritonte. Ndodhi në Kinë, por lajmi u bërë virale në një kohë të shkurtër.

Pothuajse pesëdhjetë herë ka kaluar me sefamor të kuq për të marrë hak për tradhtinë e ish-të dashurit.

Ne Audin e të ish -it, instaloi nje aparature e cila e sapo ndezur, ndihmonte bashkëpunëtorin te ndizte semaforin e kuq, duke bërë të mundur kalimin e targës së tij me semafor të kuq për 49 herë. Dhe për njeriun e paditur (dhe të pabesë) vargu i gjobave shumë të larta filloi të mbërrinte me të njëjtin ritëm. Përfundimisht gruaja, së bashku me bashkëpunëtorin e saj, u arrestua.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *