Videot me te mira nga “hitparade i absurdit shqiptar” – Stop
KLIPET

Videot me te mira nga “hitparade i absurdit shqiptar”

Në pjesën e parë të emisionit transmetojmë disa nga videot më pikante, që qytetarë të ndryshëm kanë sjellë në redaksinë e emisionit “Stop”. Materialet kanë shkaktuar të qeshura në studio dhe komentet e shikuesve tanë të rubrikës “hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *