Video/ Meta: “Pranoj kritikat me vend të moderatorëve të emisionit STOP” – Stop
Të Gjitha

Video/ Meta: “Pranoj kritikat me vend të moderatorëve të emisionit STOP”

Presidenti Meta, mëngjesin e sotëm përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook,  ka falenderuar dy moderatorët e emisionit “Stop” për mbështetjen që i japin kauzës mbarëkombëtare për mbrojtjen e Kushtetutës së Shqipërisë dhe për lirinë e pavarësinë e medias.

Postimi i Poltë:

“E pranoj kritikën me vend të dy moderatorëve brilantë të emisionit të mirënjohur investigativ , Saimirit dhe Gentit! 😃
Por bashkë me ndjesën publike për këtë falenderim “paksa të vonuar” por që s’do të mungonte 😃, nuk mund të mos e shpreh krenarinë që dy zëdhënës kaq të fuqishëm të interesit publik, i bashkohen kauzës sonë të përbashkët në mbrojtje të Kushtetutës, shtetit ligjor, demokracisë, të drejtave e lirive të qytetarëve, të cilat ata përpiqen t’i mbrojnë çdo ditë, me kurajo, profesionalizëm dhe sakrifica.
Së bashku në Manifestimin Mbarëkombëtar në 2 mars edhe për lirinë e pavarësinë e medias, në mbrojtje të Kushtetutës dhe të Shqipërisë, kundër grushtit të shtetit. 🇦🇱’

E pranoj kritikën me vend të dy moderatorëve brilantë të emisionit të mirënjohur investigativ STOP, Saimirit dhe Gentit!

E pranoj kritikën me vend të dy moderatorëve brilantë të emisionit të mirënjohur investigativ STOP, Saimirit dhe Gentit! 😃Por bashkë me ndjesën publike për këtë falenderim "paksa të vonuar" por që s'do të mungonte 😃, nuk mund të mos e shpreh krenarinë që dy zëdhënës kaq të fuqishëm të interesit publik, i bashkohen kauzës sonë të përbashkët në mbrojtje të Kushtetutës, shtetit ligjor, demokracisë, të drejtave e lirive të qytetarëve, të cilat ata përpiqen t'i mbrojnë çdo ditë, me kurajo, profesionalizëm dhe sakrifica.Së bashku në Manifestimin Mbarëkombëtar në 2 mars edhe për lirinë e pavarësinë e medias, në mbrojtje të Kushtetutës dhe të Shqipërisë, kundër grushtit të shtetit. 🇦🇱

Publiée par Ilir Meta sur Mercredi 26 février 2020

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *