Video/I vjedhin gomat e biçikletës, i lënë vetëm skeletin. – Stop
KLIPET

Video/I vjedhin gomat e biçikletës, i lënë vetëm skeletin.

Një qytetari në Durrës i kanë vjedhur gomën e bicikletës dhe i kanë lënë skeletin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *