“Veprime degjeruese” video e profesorit qe u bullizua nga deputetja – Stop
KLIPET

“Veprime degjeruese” video e profesorit qe u bullizua nga deputetja

Pak ditë më parë një video e profesorit të biologjisë në Vushtri Lulzim Paci, që kërcente në shtëpinë e tij, u bë virale. Më shumë sesa vetë vallja e profesorit, tërhoqi vëmendjen një reagim bullizues i deputetes së Vetëvendosjes Fjolla Ujkani. Në këtë moment, gjithë rrjetet sociale dhe personazhet publikë u shfaqën në platforma sociale, duke kërcyër valle popullore, në solidaritet me mësuesin Lulzim Paci.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *