Veliaj uron kryebashkiakun e ri të Romës: Mezi pres të kemi një përfaqësi nga Roma në aktivitetet për Tirana Kryeqyteti Evropian i Rinisë – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Veliaj uron kryebashkiakun e ri të Romës: Mezi pres të kemi një përfaqësi nga Roma në aktivitetet për Tirana Kryeqyteti Evropian i Rinisë

Kryetari I Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka uruar Roberto Gualtierin , Kryetarin e sapozgjedhur të Romës.

Përmes një postimi në twitter, Veliaj vlerëson Gualtierin si një person në lartësinë e sfidës dhe gati për të menaxhuar një kryeqytet të madh evropian.

“Një person në lartësinë e sfidës dhe gati për të menaxhuar një kryeqytet të madh evropian! Mezi pres të kemi edhe një përfaqësi nga Roma në aktivitetet për Tirana Kryeqyteti Evropian i Rinisë në vitin 2022. Forca”, shkruan Veliaj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *