Valteri “Mos hani atë që s’thuhet” – Stop
KLIPET

Valteri “Mos hani atë që s’thuhet”

Deputeti i opozitës së re Halit Valteri, tha, se covidi është një sëmundje reale dhe ata që e mohojnë, të mos hanë kot atë, që nuk thuhet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *