Vajza nga Kruja fiton konkursin e Stop! – Stop
KLIPET

Vajza nga Kruja fiton konkursin e Stop!

Gjatë periudhës së karantinës emisioni “Stop” prezantoi nismën “rri në shtëpi-rri me Stop”, duke u sugjeruar të gjithë prindërve, që t’u mbushnin kohën fëmijëve të tyre, duke zhvilluar talentet e tyre, në kushtet e izolimit.Me qindra video mbërritën në redaksinë tonë dhe shumë prej tyre janë transmetuar në program të premteve.Sot në studion e emisionit tonë, bashkë me Saimirin e Gentin është fituesja e vendit të parë,Sabrina Kaciu 6 vjece nga Kruja, e cila u pëlqye më shumë nga publiku në performancën e saj në piano. Ajo interpretoi edhe në studion e TV Klan dhe tregoi gjatë emisionit, mbi pasionin e saj, që shpalli fituese.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *