Urimi i Rames për Fatos Nanon! – Stop
KLIPET

Urimi i Rames për Fatos Nanon!

Kryeministri Edi Rama ka uruar nga facebook-u i tij liderin historik të PS-së, Fatos Nano dhe në tekstin e dedikuar thotë, se për raportet e tyre duhet shkruar një libër por derisa ai të ndërrojë turnin me pasardhësin do të kalojë shumë kohë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *