U kap mat duke konsumuar kokainë, reagon “i çuditur” Lefter Alla. – Stop
Të Gjitha

U kap mat duke konsumuar kokainë, reagon “i çuditur” Lefter Alla.

Në dy ditët e fundit emri i tij është lakuar më shumë se për të gjithë kohën që ai ka qenë në postin e kryetarit të Bashkisë.

Në një video që pritet të publikohet sot nga ana e gazetarit Artan Hoxha, nga e cila janë shkëputur disa foto, Lefter Alla, numri 1 i Bulqizës shihet duke konsumuar lëndë narkotike në ambientet e një lokali.

Mirëpo  vetë Alla ikontaktuar nga mediat gjatë ditës së sotme, pretendon se videoja nuk është e tij, dhe gjithçka është një montazh i sajuar.

“Nuk jam unë personi në foto apo video, gjithçka është e montuar”, është shprehur Alla.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *