U godit me thikë nga fqinji, ndërron jetë në spital 77-vjeçari – Stop
Lajme, Të Gjitha

U godit me thikë nga fqinji, ndërron jetë në spital 77-vjeçari

77-vjeçari H. Balla i cili u godit me thikë nga fqinji pas një konflikti për motive të dobëta ka ndërruar jetë në spital.

Ngjarja ndodhi ditën e djeshme në Qënas të Fierit. Autori i dyshuar 39-vjeçari me iniciale A.B, i cili pas një konflikti për motive të dobëta ka goditur me thikë dy shtetas babë e bir, përkatësisht 77-vjeçarin me inciale H.B. dhe 53-vjeçarin me inciale A.B,

Pas marrjes së njoftimit se në Qënas, Fier, ka ndodhur një plagosje me thikë, shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin e 39-vjeçarit në Komisariatin e Policisë Fier për veprime të mëtejshme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *