U denoncua e zhdukur nga burri, gjendet sekretarja e Gjykatës së Lezhës – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

U denoncua e zhdukur nga burri, gjendet sekretarja e Gjykatës së Lezhës

Është gjetur sekretarja e Gjykatës së Lezhës, Klaudia Marku. Qe prej ditës së djeshme ajo rezultonte e zhdukur dhe denoncimi në polici u bë nga bashkëshorti i saj.

Sipas policisë 34-vjeçarja po merret në pyetje në Komisariatin e Lezhës. Ndërsa mësohet se ajo është në gjendje të mirë shëndetësore.

“Në vijim të informacionit për kallëzimin e bërë nga shtetasi O. M., 38 vjeç, banues në Lezhë, për largimin e bashkëshortes së tij nga banesa, sqarojmë se:

Shtetasja K. M., 34 vjeçe, rreth orës 15:30, është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Lezhë dhe aktualisht po jep sqarime mbi rrethanat dhe motivet e largimit nga banesa”,-njofton policia.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *