Tregu i Kombinatit/ Hyrja dhe dalja vetëm nëpërmjet tunelit dezinfektues, Policia dhe Ushtria mbikqyrëse – Stop
Të Gjitha

Tregu i Kombinatit/ Hyrja dhe dalja vetëm nëpërmjet tunelit dezinfektues, Policia dhe Ushtria mbikqyrëse

Tiranë

Tregu i Kombinatit i cilësuar më problematiku javën e kaluar për mosrespektimin e rregullave për luftën ndaj koronavirusit, sot është nën masa rigoroze dhe në mbikqyrje nga Policia dhe Ushtria.

Prej dites se sotme, hyrja dhe dalja nga Tregu i fruta- perimeve të Kombinatit bëhet vetëm nëpërmjet tunelit të dezinfektimit ndërsa kush hyn brenda nuk lejohet pa maska.

Po ashtu Policia dhe Ushtria është prezente jashtë Tregut për të mbikqyrur dhe garantuar respektimin e të gjitha masave, nga maskat, tek dezinfektimi në tunel dhe distancën 1-2 metër.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *