Tragjike/ Ish-polici ekzekuton gruan pranë Gjykatës në Elbasan – Stop
Lajme, Të Gjitha

Tragjike/ Ish-polici ekzekuton gruan pranë Gjykatës në Elbasan

Një ngjarje e rëndë tronditi këtë të enjte Elbasanin. Një grua gjeti vdekjen pasi u vra me armë zjarri nga bashkëshorti i saj. Ngjarja e rëndë ndodhi pranë gjykatës së Elbasanit, për shkaqe ende të panjohura.

Viktimë nga kjo ngjarje është L.Buzo. 54-vjeçarja ndërroi jetë si pasojë e plagëve të rënda. Ajo mbeti fillimisht e plagosur rëndë dhe ndërroi jetë rrugës për në spital.

Autor i kësaj ngjarje është Koço Buzo, i cili mësohet se është arrestuar nga policia.

Pritet që për ngjarjen të kemi më shumë detaje në vijim.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *