Torta me çizme e Kryemadhit dhe protesta e qepenave. 10 prill 2018 – Stop
Të Gjitha

Torta me çizme e Kryemadhit dhe protesta e qepenave. 10 prill 2018

Një grup studentësh nga Islanda janë filmuar,teksa këndonin në mënyrë të organizuar këngën shqiptare “Kur më vjen burri nga stani”.Në fundjavë të rinjtë e LSI-së organizuan një festë surprizë për ditëlindjen e Monika Kryemadhit dhe torta e ditëlindjes kishte edhe një cizme, duke kujtuar kështu gjestin e Kryemadhit në parlament, kur goditi me cizme kryeministrin Rama.Biznesi i vogël në të gjithë vendin uli sot qepenat për një orë, në shenjë proteste ndaj aplikimit të TVSH-së ndaj këtij biznesi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *