Tifozët e Feyenoord nuk e mbajnë më veten, urinojnë në mes të Tiranës – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Tifozët e Feyenoord nuk e mbajnë më veten, urinojnë në mes të Tiranës

Prej dy ditësh Tirana është shndërruar në kryeqytetin e futbollit, për shkak të finales së Conference League që do të luhet në “Air Albania Stadium” ku do të ndeshen Roma dhe Feyenoord mbrëmjen e sotme në orën 21:00.

Por tifozët veç entuziazmit kanë sjellë me vete edhe probleme, ku mbrëmjen e kaluar pati përleshje me policinë, ku pati disa efektivë të plagosur.

Ndërkohë që konsumi i tepërt i alkoolit , ka bërë që tifozët e Feyenoord, të urinojnë në rrugë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *