Tentoi të puthte me zor punonjësen e lokalit në Itali, gjykata dënon shqiptarin – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Tentoi të puthte me zor punonjësen e lokalit në Itali, gjykata dënon shqiptarin

Një 47-vjeçar shqiptar është dënuar me arrest shtëpia nga një gjykatë italiane, pasi tentoi të puthte pa dëshirën e saj një vajzë që punonte në një lokal.

Ishte pronari i lokalit ai që ka sinjalizuar policinë për të shpëtuar punonjësen e tij të cilën e kishte punësuar si banakiere.

Në bazë të videove të regjistruara nga kamerat e në ambientet e lokalit vërtetojnë pretendimet e banakieres.

Në video duket 47-vjeçari shqiptar i është afruar të resë, e cila në atë moment ishte përkulur për të pastruar banakun dhe pasi iu afrua në qafë e përqafoi me forcë dhe tentoi ta puthte.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *