Tenderi i uniformave/ Aksion në Ministrinë e Brendshme, kontrolle në banesa dhe zyra – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Tenderi i uniformave/ Aksion në Ministrinë e Brendshme, kontrolle në banesa dhe zyra

TIRANË

Një aksion po zhvillohet këtë paradite në Ministrinë e Brendshme.

Lajmi bëhet i ditur nga “BalkanWeb”.

Siç raportohet aksioni po bëhet për tenderin e uniformave. Po kryhen kontrolle në zyra dhe në banesa me vendim gjykate.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *